MENU
Головна » 2015 » Жовтень » 31 » Спортивний уікенд
13:43
Спортивний уікенд

Видовищний спортивний уікенд провели туристи клубу "Veritas". Спочатку 24 жовтня ми відправились в Київ і серед барвистого осіннього лісу взяли участь у міжнародних змаганнях «Голосіївська осінь 2015» . І досягли спортивного успіху. Усі учасники гарно попрацювали, показали залікові результати. Наші тренувальні старання принесли нам місця на подіумі. Софія Радзевич, Лєра Глущук вибороли 3 місце, Максим Яценко повторив свій клас і вже другий рік поспіль посів друге місце, ну а головна сенсація – Перше місце Даші Лук’янець! Гарно виступили Валерія Тупчі, Назар Ільченко, Вікторія Джима, Аліна Пилипенко, Ілля Остапенко, Артем Нентуш, Владік Козленко, Ліза Багрій, Ільченко Богдан, Андрій Коточігов. Ну а Ніна Талалаєва отримала самі незвичайні вітання з Днем народження на лінії фінішу гонки.

Переглядів: 535 | Додав: Alex | Теги: школа 4, спортивний захід | Рейтинг: 0.0/0