MENU
Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Переможці шкільних олімпіад
08:39
Переможці шкільних олімпіад

Вітаємо переможців І етапу олімпіад, які направляються на ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Дисципліна

Клас

Учень

Вчитель

Біологія

8-А

Чистякова Єлізавета Юріївна

Скорблюк Н.М.

9-Б

Білан дмитро Віталійович

Скорблюк Н.М.

10-А

Глущук Валерія Русланівна

Осипенко А.Р.

11Б

Руцька Анастасія Валеріївна

Осипенко А.Р.

Зарубіжна література

7-А

Журавель Олена Олександрівна

Могільовцева Л.П.

8-В

Кузьомко Анна Ангеліна Григорівна

Дубовицька Н.В.

9-А

Павліченко Валерія Олександрівна

Кривунда В.Б.

10-А

Максименко Людмила Владиславівна

Могільовцева Л.П.

11-Б

Кобєлєва Анастасія Валеріївна

Могільовцева Л.П.

Українська мова та література

7-А

Журавель Олена Олександрівна

Венжик Т.С.

8-Б

Губень Денис Олександрович

Праведна С.А.

9-Б

Гирявець Каріна Віталіївна

Мороз Г.І.

10-А

Зеленська Катерина Геннадіївна

Праведна С.А.

11-Б

Макухіна Дар´я Олексіївна

Венжик Т.С.

Екологія

11-Б

Журба Антон Володимирович

Осипенко А.Р.

Трудове навчання Дівчата

9-А

Павліченко Валерія Олександрівна

Гоменюк Т.М.

11-А

Довгопола Наталія Олексіївна

Шишкіна Н.С.

Трудове навчання Хлопці

8-В

Ковтун Олег Сергійович

Козерівський С.П.

11-Б

Циба Юрій Вікторович

Козерівський С.П.

Образотворче мистецтво

8-Б

Толокольнікова Каріна Володимирівна

Цілуйко С.В.

9-Б

Кияниця Марія Віталіївна

Цілуйко С.В.

10-А

Ільєнко Марія В’ячеславівна

Цілуйко С.В.

11-Б

Ізваріна Аліна Дмитрівна

Цілуйко С.В.

 
Англійська мова

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Дата народження

Клас навчання

Клас, за який вик.завдання

Місце зайняте на І етапі

Прізвище, ім’я, по батькові  вчителя

Роєнко Наталія Юріївна

03 вересня 2002

8

8

І

Козловська Світлана Миколаївна

Сьомка Валерія Дмитрівна

25 листопада 2001

9

9

І

Корнєва Тамара Михайлівна

Зеленська Катерина Геннадіївна

22 жовтня 20 01

10

10

І

Шадріна Ірина Костянтинівна

Пасічник Дарина Олександрівна

09 серпня 2000

11

11

І

Козловська Світлана Миколаївна

 
Історія

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

 

Клас навчання

Клас, за який вик.завдання

Місце зайняте на І етапі

Прізвище, ім’я, по батькові  вчителя

1

Губень Денис Олександрович

8-Б

8

І

Дроздовський Олександр Михайлович

2

Павленко Олександр Євгенійович

9-А

9

І

Козерівський Сергій Петрович

3

Зеленська Катерина Геннадіївна

10-А

10

І

Шемшук Тетяна Андріївна

4

Малюк Сніжана Олександрівна

11-Б

11

І

Козерівський Сергій Петрович

 

Хімія

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Дата народження

Клас навчання

Клас, за який вик.завдання

Місце зайняте на І етапі

Прізвище, ім’я, по батькові  вчителя

Додаткова інформація (Адреса)

1

Петренко Софія Віталіївна

7-Б

7

І

Лой Людмила Володимирівна

Леваневського, 55 кв. 277, 0936562519

2

Лугова Катерина Валентинівна

10 листопада 2003

8-В

8

І

Лой Людмила Володимирівна

Східна 28, кВ. 34

3

Цвик Софія Олександрівна

9-А

9

І

Лой Людмила Володимирівна

Леваневського 55 кв. 267  096-6248588

4

Юхимчук Анна Геннадіївна

10-А

11

І

Лой Людмила Володимирівна

Леваневського 69 кв. 5

0983404721 

5

Джафаров Ільяс Руфат огли

17 грудня 1999

11-Б

11

І

Лой Людмила Володимирівна

Молодіжна 22 кв. 149

0680488486

 
Географія

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Дата народження

Клас навчання

Клас, за який вик.завдання

Місце зайняте на І етапі

Прізвище, ім’я, по батькові  вчителя

Додаткова інформація (Адреса)

1

Губень Денис Олександрович

24 травня 2003

8-Б

8

І

Іщенко Тетяна Сергіївна

Молодіжна 34, кв. 2

0672946856

2

Штика Ярослав Степанович

9-А

9

І

Іщенко Тетяна Сергіївна

Молодіжна 22, кв. 80

0977945422

3

Глущук Валерія Русланівна

18 березня 2001

10-А

10

І

Іщенко Тетяна Сергіївна

Леваневського 75 кв. 10

4

Павленко Катерина Анатоліївна

09 липня 2000

11-Б

11

І

Іщенко Тетяна Сергіївна

Леваневського 32 кв. 19

0973231660

5

 

 

 

 

 

 

 

 
Французська мова

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Дата народження

Клас навчання

Клас, за який вик.завдання

Місце зайняте на І етапі

Прізвище, ім’я, по батькові  вчителя

1

Кутасевич Руслана Віталіївна

01 лютого 2002

9-Б

9

І

Мар´яновська М.І.

2

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 
Математика

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Дата народження

Клас навчання

Клас, за який вик.завдання

Місце зайняте на І етапі

Прізвище, ім’я, по батькові  вчителя

Додаткова інформація (Адреса)

1

Ільченко Назар Владиславович

28 грудня 2004

6-В

6

І

Пономаренко Н.Г.

Східна 10, кв. 218

2

Журавель Олена Олександрівна

24 грудня 2003

7-А

7

І

Кубишева Зоя Філаетівна

Леваненвського, 55 кв. 27

0986407085

3

Токарський Максим Олександрович

06 липня 2003

8-В

8

І

Жукова Ганна Павлівна

Молодіжна, 6 кв. 180

0689080818

4

Цвик Софія Олександрівна

30 вересня 2001

9-А

9

І

Муляр Людмила Костянтинівна

Леваневського 55 кв. 267  096-6248588

5

Юхимчук Анна Геннадіївна

12 травня 2001

10-А

11

І

Муляр Людмила Костянтинівна

Леваневського 69 кв. 5

0983404721 

6

Журба Антон Володимирович

25лютого2000

11-Б

11

І

Костенко Олександр Іванович

Митрофанова 13/16 кв. 49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні технології

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Дата народження

Клас навчан-ня

Клас, за який вик.завдання

Місце, зайняте на І етапі

Прізвище, ім’я, по батькові  вчителя

Додаткова інформація (Адреса)

1

Беспалько Антон Мирославович

29 вересня 2002

8-Б

8

І

Кубишева Зоя Філаретівна

Леваневського 63, кв.28

2

Лелиця Валерія Андріївна

24 квітня 2002р.

9-А

9

1

Кубишева Зоя Філаретівна

Молодіжна 26, кв.70

3

Ніхаєв Михайло Олексійович

20 листопада 2000р.

10-А

10

І

Самойлова Олена Валеріївна

Леваневського 73, кв.172

4

Журба Антон Володимирович

25лютого2000

11-Б

11

І

Самойлова Олена Валеріївна

Митрофанова 13/16 кв. 49

 

 

 

 

 

 

 

 


Правознавство

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Дата народження

Клас навчан-ня

Клас, за який вик.завдання

Місце, зайняте на І етапі

Прізвище, ім’я, по батькові  вчителя

Додаткова інформація (Адреса)

1

Волік Олег Юрійович

18 серпня 2001

9-Б

9

І

Швець Алла Анатоліївна

Леваневського, 63 кв. 62

068-9186911

2

Оляницький Віктор Вадимович 

23 травня 2000

10-А

10

І

Швець Алла Анатоліївна

Східна, 32 кв. 171

3

Кобєлєва Анастасія Валеріївна

26квітня2000

11-Б

11

І

Швець Алла Анатоліївна

Митрофанова 13 кв. 87

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Економіка

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Дата народження

Клас навчан-ня

Клас, за який вик.завдання

Місце, зайняте на І етапі

Прізвище, ім’я, по батькові  вчителя

Додаткова інформація (Адреса)

1

Чижаєв Костянтин Сергійович

25лютого 2000

11-А

11

І

Шишкіна Наталя Сергіївна

Молодіжна, 8 – 42

050-0724951

2

 

 

 

 

 

 

 

 
Фізика

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Дата народження

Клас навчан-ня

Клас, за який вик.завдання

Місце, зайняте на І етапі

Прізвище, ім’я, по батькові  вчителя

Додаткова інформація (Адреса)

1

Гертнер Юрій Дмитрович

10 квітня 2004

7-А

7

І

Похила Володимир Петрович

вул. Леваневського 65, кв.7

2

Лугова Катерина Валентинівна

10 листопада 2003

8-А

8

І

Похила Володимир Петрович

Східна 28, кВ. 34

3

Білан Дмитро Віталійович

26 червня 2002

9-Б

9

І

Похила Володимир Петрович

вул. Леваневського 65, кв.94,  0686365064

4

Чорний Владислав Васильович

20.листопада.2000р

10-А

10

І

Похила Володимир Петрович

вул. Леваневського 64, кв.68

5

Чижаєв Костянтин Сергійович

25лютого 2000

11-А

11

І

Похила Володимир Петрович

Молодіжна, 8, кв 42

050-0724951

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Переглядів: 816 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar