04.10.
о 15:00 каб№18
|
Засідання атестаційної комісії.
Примітка: на засідання запрошуються члени атестаційної комісії та вчителі, які атестуються (за окремим оголошенням)
|
Дроздовський О.М.
|
05.10.
о 17:30 каб.№18
|
Засідання загальношкільного батьківського комітету
|
Дроздовський О.М.
|
09.10.
каб.18
|
Нарада при директору з організаційних питань з окремими працівниками (за оголошенням).
|
Дроздовський О.М.
|
Протягом тижня
|
Підготовка до шкільного життя педмайстерності вчителів початкових класів і гуманітарного циклу.
|
Венжик Т.С.,
Керівники МО гум.тижня та поч.класи
|
Протягом тижня
|
Підготовка до педагогічної ради на тему «Стан профілактики правопорушень та проявів шкідливих звичок. Внутрішньо шкільний облік важко-вихованих учнів». Подання інформації кл.керівниками Касумовій Е.В. за окремою формою.
|
Касумова Е.В.,
кл.керівники
|
Протягом тижня
|
Проведення поточних інструктажів з пожежної безпеки. Опрацювання шляхів евакуації у випадку пожежі.
|
Кл.керівники
|
Протягом тижня
|
Уточнення списків дітей випускних груп ДНЗ №30,31,32
|
Венжик Т.С.,
класоводи 4-х класів
|
Протягом тижня
|
Проведення шкільного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (за окремим планом).
|
Кондесюк Т.В., вчителі-предметники
|
Протягом тижня
|
Завершення подання списків та довідок про подальше навчання випускників 9,11 класів.
|
Кондесюк Т.В. вчителі випускних класів
|
до 10.10.
|
Заповнення карток обдарованих учнів школи
|
Кондесюк Т.В.
Кл.керівники
1-11кл
|
Протягом тижня
|
Внесення необхідних змін до особових справ пед.працівників та обслуговуючого персоналу
|
Венжик Т.С.
|
до 15.10.
|
Оновлення шкільного банку обдарованих.
|
Кондесюк Т.В.
Лугова Н.А.
|
Протягом тижня
|
Підготовка до відзначення Дня Козацтва та свята Покрови Божої Матері
|
Кл.керівники,
1-4кл.,
Якушкіна М.С
|
Протягом тижня
|
Підготовка до шкільного конкурсу «Візитка класу»
|
Касумова Е.В.
Якушкіна М.С
|
Протягом тижня
|
Підготовка до проведення тижня предметів естетичного циклу
|
Цілуйко С.В.
|